Чернігівська територіальна організація

19059461_723436647836137_6309062028503187745_nПродовжуючи традиції вдосконалення навиків військовослужбовців 10-11 червня 2017 року Рух сприяння територіальній обороні України провів чергові навчання підрозділів тероборони на полігоні національної гвардії України в Київській області. Штаб навчань було розташовано на території музею «Битва за Київ у 1943 році», у селі Нові Петрівці, Вишгородського району Київської області.

До вишколу, попередньо зареєструвавшись, долучились 570 учасників. Військовослужбовці та громадські організації, задіяні у сфері територіальної оборони нашої країни з міста Києва, Київської, Чернігівської, Львівської, Черкаської, Харківської, Донецької та Одеської областей.

Від Чернігівської області, за підтримки Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», у навчаннях взяли участь представники Громадського формування з охорони громадського порядку, державного кордону «Самооборона Чернігівщини».

Керівник Громадського формування «Самооборона Чернігівщини» Володимир Федорок був дуже задоволений поїздкою та участю чернігівців у навчаннях. Адже патріоти змогли удосконалити свої уміння і навички, відточити елементи самооборони та командної роботи. Зустрітися та поспілкуватися з побратимами.

Ці навчання в котре доводять необхідність та користь таких заходів. То ж бажаємо нашим патріотам, захисникам ставати професіоналами своєї справи. І хай охороняє Вас янгол охоронець.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України