Чернігівська територіальна організація

За сприянням міс19956773_1940058376278480_4645571609882197497_oького голови Анатоля Лінника та депутатів від БПП розпочата дискусія стосовно механізму реалізації даної ідеї і комунальної аптеки з низькими для населення цінами на ліки Створення муніципальної аптеки є необхідністю в нинішніх умовах.

 

Така аптека потрібна насамперед тим людям, які мають хронічні захворювання і ходять в аптеку частіше, ніж в продуктову крамницю, тим людям, які попали в стаціонар з якимось серйозним захворюванням, тим хто страждає від важких недуг і купує ліки на сотні і тисячі гривень, потрібна пенсіонерам, малозабезпеченим.

 

Депутати міської ради одноголосно і охоче підтримали таку ініціативу, про що свідчать їх білборди на вулицях міста з гаслом: “Назустріч людям! Доступні послуги! Доступні ціни!”.

 

Анатолій Лінник на своїй сторінці на Фейсбук зачепив тему проблемних питань, пов`язаних з медичним обслуговуванням, педіатрією, та муніципальною аптекою. Він подякував депутатам, які незалежно від їх політичної приналежності підтримують шляхи покращення медицини у Ніжині. «Я, як міський голова, в цілому задоволений якісним складом, ініціативністю та професіоналізмом міської ради. Той факт, що майже кожне питання проходить справжнє, а не номінальне обговорення, свідчить, що Ніжин не даремно визнано одним з найдемократичніших міст України», – пише він. Таким чином єдність депутатів у даному питанні сформувала правильний хід дій, що призведе до покращення умов життя ніжинців. Адже тільки доступна медицина стане запорукою здорового населення.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України