Чернігівська територіальна організація

07Такого висновку дійшли керівництво і депутати обласної ради та члени парламенту і уряду Великопольського воєводства під час  зустрічі, що відбулася  в представницькому органі Чернігівщини.

 

Участь в заході, присвяченому розвитку польсько-українського діалогу взяла представницька делегація облради під керівництвом Голови територіальної організації партії БПП “Солідарність”, голови обласної ради Ігор Вдовенко Ігор Вдовенко.

 

До обговоренння перспектив двосторонньої співпраці долучилися голова економічної комісії, член парламенту Великопольського воєводства Мірослава Кажмєрчак та її заступник Казімєж Палаш, члени парламенту Великопольського воєводства Анджей Поспєшинскі та Вальдемар Вітковскі, заступник директора Департаменту економіки уряду маршалека Великопольського воєводства Якуб Яцковскі та головний спеціаліст зазначеного вище структурного підрозділу Александра Новіцка-Бадора.

 

Відкриваючи зустріч, Ігор Вдовенко ознайомив польських колег зі структурою і специфікою роботи представницького органу, основними досягненнями в роботі депутатського корпусу сьомого скликання. Серед перспективних напрямів двосторонньої співпраці очільник обласної ради відзначив зацікавленість представників органів місцевого самоврядування Придесення в організації стажувань, спеціалізованих семінарів, практикумів та конференцій за участю польських експертів, які дозволять більш детально ознайомитись із досвідом проведення децентралізації та реформування у нашого найближчого західного сусіда. Водночас Ігор Вдовенко зауважив, що на сьогодні актуальним напрямом співробітництва є сфера освіти і науки. –   Сьогодні ми є свідками того, як наші абітурієнти, прагнучи отримати європейську освіту, яка відкриває перед молоддю гарні перспективи у майбутньому, активно виїжджають на навчання закордон, зокрема до Польщі.

 

Пані Мірослава Кажмєрчак відзначила перші позитивні досягнення двосторонньої співпраці, серед яких стажування 37 медичних сестер із Чернігівщини у медичних закладах Польщі. Окрім того, за її словами, за декілька днів до Чернігівської обласної лікарні надійде черговий транш медичної гуманітарної допомоги у вигляді необхідного обладнання, що дозволить покращити матеріально-технічне забезпечення закладу. Тож пані Мірослава висловила переконання, що співпраця між Чернігівщиною і Познанем продовжуватиметься і надалі та всіляко поглиблюватиметься.

 

Загалом учасники обговорили широкий спектр питань: специфіку системи оподаткування та наповнення бюджетів в Україні та Польщі, фінансування громадського транспорту, особливості фінансування інфраструктурних проектів в Польщі за рахунок коштів Європейського Союзу. У підсумку учасники зустрічі домовились і надалі продовжувати започатковану співпрацю між обласної радою і Великопольським воєводством, яка має реальні шанси втілитись у низку цікавих спільних проектів.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України