Чернігівська територіальна організація

IMG_2387Картоплею, морквою, буряками, часником, капустою, квасолею, гарбузами і навіть консервацією в банках щедро ділилися жителі Рудки і Мохнатина. Бо знали, що плоди їхніх трудів підтримуватимуть наших воїнів на сході країни. «Якби так було можна, то ми б повіддавали все, що маємо, тільки б не гинули хлопці», – втираючи непрохані сльози промовляли сільські бабусі…

Збір допомоги учасникам антитерористичної операції ще раз довів, що людяність, душевність і щедрість – незмінні риси нашого народу.
Ініціативу Чернігівської районної та Чернігівської міської організацій партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» зібрати серед людей городину для війська підтримали і сільські голови.

Велика подяка за сприяння Валентині Мельниченко, Рудківському сільському голові та Любов Юрченко, Мохнатинському сільському голові.

А також Юрію Могилату – Шибиринівському сільському голові та Ніні Курило – Довжицькому сільському голові, хоча до цих сіл машина і не доїхала. Бо щедрі жителі Рудки і Мохнатина самі наповнили автомобіль усім необхідним.
Проте організатори збору овочів сердечно дякують і  мохнатинцям, дарунки яких не було змоги взяти, і шибиринівцям, які чекали і приготували свою городину, але до них не доїхали. Готовність допомогти була настільки великою, що вантажна машина з причепом змогла вмістити лише невелику частину того, що люди готові були віддати.

Зібрані продукти було передано військовому капелану, священику Катерининської церкви у Чернігові Євгену Орді, який кожного тижня відвідує наших солдат у зоні АТО. «Допомога від душі ніколи не буває зайвою, особливо – воїнам у зоні бойових дій, – сказав отець Євген. – Це, як вісточка з дому, як оберіг, як підтримка. Подарунки від жителів Рудки і Мохнатина поїдуть не лише до воїнів із Чернігівщини, а й з інших регіонів країни. Хлопці будуть раді, що про них дбають».

Микола Будник

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України