Чернігівська територіальна організація

img13У першій декаді вересня до громадської приймальні Козелецької районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» звернулася вчителька математики й інформатики Козелецьої гімназії № 1 Ольга Німець.

Вона попросила консультанта із суспільно-політичних питань районної парторганізації і голову Батьківського комітету названого навчального закладу про послугу: створити мережу в комп’ютерному класі початкової ланки гімназії та налаштувати її роботу.

Сергій Солошин, будучи фахівцем у даній галузі, відгукнувся на прохання. Він закупив необхідне обладнання: шнури, з’єднувачі, маршрутизатор тощо. А також провів необхідні відповідні дії (налаштування операційної системи, встановив програми керування комп’ютерами в мережі та інше).

За кілька днів комп’ютерний клас початкової ланки гімназії, який складається з 10 машин, запрацював. Молодші школярі отримали нові засоби для навчання і розвитку.

Випускники Козелецької гімназії №1 за результатами ЗНО 2017 року зайняли 7-у сходинку в рейтингу навчальних закладів Чернігівської області. А також 14-е місце в Україні за кількістю обдарованих дітей. Тож підтримувати навчальний процес у такому закладі партійці вважають за честь.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України