Чернігівська територіальна організація

Короп. Збір гуманітарної допомоги для нужденних.Із настанням осені й початком нового навчального року в школах члени Коропської районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» зініціювали довготривалу акцію зі збору гуманітарної допомоги для малозабезпечених родин району, багатодітних і тих, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Першими до збору гуманітарної допомоги долучилися члени партії та її прихильники. Відгукнулися й інші жителі Коропа, які не є партійцями. І вже у жовтні було надано благодійну підтримку трьом родинам. Сім’я Безкоровайних із села Криски постраждала від пожежі й опинилася у складних життєвих обставинах, тому першою отримала допомогу (предметами побуту, домашніми речами й одягом) від районної організації партії.
Родина Тітових із Коропа виховує хвору на дитячий церебральний параліч дитину. Їм також була надана допомога у вигляді одягу, домашніх речей і канцелярських товарів.

У сім’ї Артеменків із селища Понорниця – п’ятеро дітей. Мама Марія Артеменко сама звернулася до партійної приймальні з проханням допомогти канцелярськими товарами. Працівники офісу узгодили з нею перелік потреб і закупили все необхідне. Принагідно жінка вибрала для себе і дітей предмети одягу.

Збір благодійної допомоги триває, формується «банк» речей і коштів. Люди, що отримали допомогу, вдячні парторганізації і небайдужим землякам.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України