Чернігівська територіальна організація

Урочиста мить нагородженняНещодавно на Прилуччині в урочищі Горова Білещина, відбулися щорічні змагання з мотокросу на Кубок народного депутата України від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олега Дмитренка.

Більше п’ятдесяти спортсменів з усіх куточків України визначали кращого мотогонщика у трьох категоріях: мотоцикли з об’ємом двигуна 85, 65 та 50 кубічних сантиметрів. Серед любителів залізних двоколісних коней були як хлопчаки віком 5 років, так і дорослі сивочолі чоловіки.

На Прилуцьку землю з’їхалися аматори та професійні спортсмени. Знайшлося місце на змаганнях і ветеранам мотокросу.

За роки, протягом яких проводяться змагання на Кубок Олега Дмитренка, мотоперегони стали однією із найулюбленіших подій року мешканців Прилуччини.

Тож не дивно, що до Горової Білещини зібралися кілька тисяч вболівальників. І не тільки з Прилук та Прилуцького району, а й із сусідніх областей.

Право відкривати змагання такого високого рівня було надано помічнику народного депутата України Олега Дмитренка, голові Прилуцької районної в Чернігівській області організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голові Прилуцької районної ради Василю Малику.

– Дуже приємно, що сьогодні погожого, осіннього дня зібралося багато люду під прилуцьким синім небом. Приємно бачити серед учасників змагань нові обличчя. Це означає що мотокрос на Прилуччині живе і процвітає. Найбільше дивуюся з юних спортсменів. Скільки у їх душах відваги та наполегливості, завзяття, жаги до перемоги. Від імені нардепа Олега Дмитренка хочу привітати всіх учасників та побажати їм перемоги. Нехай виграє найсильніший, – сказав у своєму виступі Василь Іванович.

У мотокросі важлива не тільки фізична підготовка спортсменів, а й готовність траси для змагань. Вона має бути добре розгорнута тракторами перед змаганнями,її зволожують за допомогою пожежної техніки.Складність траси з багатьма поворотами, трамплінами, різкими спусками та підйомами вимагала від гонщиків високої майстерності та максимальної концентрації. Всі учасники пройшли трасу без аварій і, найголовніше, без травм, продемонструвавши професійне керування своїм транспортним засобом.
Спортсмени залишилися задоволеними підготовкою до змагань.

– Перегони з мотокросу не вдалися би без людей, котрі допомогли в їх організації. Звісно, основну роботу взяв на себе Олег Миколайович, за що йому величезна подяка. Проте неможна не згадати людей, котрі також доклали чималих зусиль, аби змагання на Кубок відбулися, – місцевих мотолюбителів, – зазначив учасник мотоперегонів Олександр Криштопа.

Всі переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами головою Прилуцької райради Василем Маликом.В заключному слові керівник районного осередку Партії «БПП «Солідарність» від імені народного депутата привітав призерів з тріумфом та висловив сподівання на те, що традиція, започаткована Олегом Дмитренком, житиме й надалі.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України