Чернігівська територіальна організація

2017-11-10_forum_BPP_berezenkoЗаступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка», народний депутат Сергій Березенко сьогодні взяв участь в роботі Форуму територіальних громад, який проходив у Києві.

«На Форумі зібралася справжня команда однодумців, де кожен займається нашою загальною справою на своєму рівні: хтось розбудовує райони, хтось – міста, хтось – цілу країну. Саме так має відбуватися становлення держави в тих умовах та нових можливостях, які усім нам надала реформа децентралізації», – відзначив Сергій Березенко.

Виступаючи перед учасниками Форуму, народний депутат повідомив, що за результатами виборів, які відбувалися останні роки – 261 голова новостворених ОТГ із 427 – це представники партії «Блок Петра Порошенка» – «Солідарність»: «Це – понад 60 відсотків мандатів. Такий результат означає тільки одне: люди довірили нам долю цієї реформи. Люди довірили нам майбутнє своїх громад». За словами Сергія Березенка, в більшості випадків кандидати від БПП – «Солідарність» отримали на виборах беззаперечну перемогу. «Окремі кандидати отримували і 60%, і 80% і навіть 93% голосів.
Відбувалося це по всій країні – на Заході, і на Сході, і на Півночі, і на Півдні. Ми є єдиною політичною силою, без якихось географічних прогалин у підтримці українським народом.« БПП «Солідарність» об’єднує країну. Це гарний результат. Проте, йдеться лише про перший крок. Наразі маємо зробити все, щоб таку високу довіру людей виправдовувати не гаслами та пустопорожніми балачками, а реальними справами. Бо революція – це для політиків, а реформа – для ОТГ. Підтвердження цього ще раз побачив в очах учасників Форуму», – сказав політик.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України