Чернігівська територіальна організація

ОлесяХворі діти – велика біда і смуток для родини. Батьки з родичами постійно зайняті пошуками коштів і благодійників. Це – реалії українського життя. Але буває і по-іншому. 75 тисяч гривень нещодавно зібрали члени Сновської районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» на лікування маленьких членів громади.

Окрім того, що партійці з допомогою скриньок збирали кошти серед земляків на потреби хворих дітей, вони одночасно вели пошук і потужніших благодійників. Депутати районної і міської рад від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», працівники громадської приймальні активно шукали підприємства, які б могли надати суттєвішу підтримку, ніж прості люди. Найактивнішим серед них був Олександр Царук – депутат Сновської районної ради, заступник директора з навчальної роботи державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».

Керівництво столичного підприємства ТОВ «Київ АгроБест» почуло і відгукнулося. На лікування хворих надійшло 65 тисяч гривень. У результаті консультацій із місцевими лікарями і моніторингу дитячих тяжких захворювань у районі, було обрано дітей, які в першу чергу потребують коштів на лікування, включаючи хірургічні втручання. Ними стали Аліна Бистревська і Олеся Насінник із села Кучинівка, а також Ілля Король із Нових Млинів.

Доля кожного з цих дітей дуже непроста: численні хвороби, тривалі перебування в лікувальних і реабілітаційних закладах, пошуки коштів на лікування, надії на краще. Приміром, життя Алінки проходить в інвалідному візку, вона перенесла операцію на суглобах. На лікування і реабілітацію після хірургічного втручання Сновська районна організація партії «Блок «Петра Порошенка «Солідарність» перераховувала кошти і раніше. А від столичних благодійників дівчинка отримала ще 15 тисяч гривень.

Олесі Насінник конче потрібний слуховий апарат. Для неї було виділено 10 тисяч гривень. Ілля Король уже переніс кілька складних операцій на серці та готується до наступного хірургічного втручання. Його родині перераховано 45 тисяч гривень.
«Як може не боліти душа за таких діток? – говорить Олександр Царук. – Обов’язково потрібно підставляти їм плечі й допомагати».

Усі необхідні банківські та юридичні процедури для того, щоб родини дітей отримали кошти, здійснювали працівники громадської партійної приймальні, Валентина Карась – депутатка Сновської районної ради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», головний лікар районної лікарні Олена Шарпан.
Батьки дітей вдячні всім без винятку благодійникам за небайдужість.

Людмила Приходько

На фото: Олеся Насінник із мамою і благодійницям

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України