Чернігівська територіальна організація

49e6594c793e8c835e2a6b8754be9039_XLНа Придесенні 4 грудня, з візитом перебувала голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко. Перша леді відвідала низку інклюзивних навчальних закладів Чернігівщини, де урочисто відкрила новостворені Медіатеки.

У рамках проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», до якого наша область долучилася у квітні, підписавши відповідний Меморандум, на Чернігівщині почали з’являтися перші Медіатеки.

Наразі вже в п’яти навчальних закладах Чернігівщини успішно діють шість таких сучасних бібліотек нового зразка, а до кінця року планується відкриття ще двох.

Варто відзначити, що під час їх облаштування було також проведено заходи щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями відповідно до державних будівельних норм, що є невід’ємною складовою частиною соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Відвідуючи Деснянський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» в смт. Десна, Марина Порошенко оглянула новостворену Медіатеку.

За словами дружини Президента, Медіатека – це сучасний інтерактивний простір для розвитку всіх дітей без винятку: «У цілому з нового навчального року в інклюзивних школах-учасниках освітнього проекту Благодійного Фонду Порошенка розпочали свою роботу майже 100 Медіатек. І варто підкреслити, що навчальні заклади, в яких створюються якісні умови для навчання дітей в інклюзивному освітньому середовищі, стають більш престижними і пріоритетними для батьків, які обирають саме такі школи для навчання своїх дітей», – зазначила Марина Порошенко.

У рамках години творчості дружина Президента разом із учнями гімназії в смт. Десна зробили вітальні листівки українським захисникам до Дня Збройних Сил України.

Марина Порошенко зауважила, що це свято стало днем шани і гордості, яке поєднує в собі пам’ять про наших героїв та надію на світле майбутнє, адже саме Збройні Сили України стали гарантом нашої незалежності і права на самостійне мирне життя: «Я впевнена, що саме на прикладах сучасних героїв має виховуватись молоде покоління українців».

Під час візиту до обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Марина Порошенко разом із Головою територіальної організації партії БПП “Солідарність”, головою обласної ради Ігорем Вдовенком, головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем, Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком та народним депутатом України Сергієм Березенком оглянули результати масштабної реконструкції, яка тривала з жовтня 2016 року.

Наразі у закладі проведені внутрішні роботи у триповерховому корпусі, створено басейн із гідромасажною ванною, кухонний блок, велика музична зала, зала лікувальної фізкультури, добудовано кабінет соціально-побутової реабілітації й тренажерна зала.

Фінансування ремонтних робіт здійснювалося за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, що складає 11 млн гривень. Сума фінансування з обласного бюджету становить 3,3 млн. гривень.

Марина Порошенко підкреслила, що реконструкція Центру для дітей з інвалідністю – це спільний проект держави та регіону і є результатом децентралізації, який свідчить про повагу до прав і свобод громадян з боку української влади та наближує Україну до європейських стандартів життя.

На завершення перша леді та керівники області та міста ознайомилися з роботою ще двох медіатек у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 30 м. Чернігова, де інклюзивне навчання у цьому закладі освіти впроваджується вже четвертий рік.

У 2017-2018 навчальному році у школі функціонує 8 інклюзивних класів для 13 дітей з особливими освітніми потребами, для їх соціально-педагогічного супроводу введено 7 посад асистента вчителя.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України