Чернігівська територіальна організація

analz-krov-ta-onkologchn-zahvoryuvannya_215Онкологічні захворювання нині вважаються найпоширенішою недугою після інсульту й ішемічної хвороби серця. З кожним роком кількість онкологічних пацієнтів неухильно зростає. Не є винятком і Чернігівщина, зокрема, Прилуки і Прилуцький район.

Багато людей бояться подібного діагнозу, хоча онкологія не завжди є фатальним вироком. Хірургічне лікування – найпоширеніший та найефективніший на сьогодні метод лікування онкологічних захворювань. Цей метод в Україні застосовується найчастіше – у 40% випадків.

Тому голова Прилуцької міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Олександр Дмитрович Козик надав онкологічному відділенню Прилуцької центральної міської лікарні 50 тисяч гривень на придбання хірургічного інструментарію для оперативного лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Цю інформацію було висвітлено КП «Телекомпанія «Прилуки».

Варто зазначити, що за кілька днів до цього в обласному центрі відбувся благодійний вечір з метою збору коштів на устаткування для лінійного прискорювача, який буде встановлений в Обласному онкологічному диспансері в Чернігові.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України