Чернігівська територіальна організація

IMG_3220Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів працює 16 років. Заклад має філії в містах Прилуки, Ніжин, Сосниця, Городня, Батурин, у селищах Замглай, Березна, Удайці, а також відділення  в деяких великих селах області.

До систематичних занять фізкультурою і спортом залучено понад 400 дітей з інвалідністю. З ними працює три десятки викладачів-тренерів. ЧОДЮСШ для інвалідів співпрацює зі спеціальними шкільними і дошкільними закладами для дітей із вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату, розумово-фізичного розвитку.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначався 3 грудня, у Чернігові відбувся чемпіонат області з настільного тенісу. В ньому брало участь 40 дітей до 16 років із різних куточків області та з різними захворюваннями: з вадами опорно-рухового апарату, розумово-фізичного розвитку, слуху.

Директор Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів Олександр Пітель подякував Чернігівські територіальній організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» за участь в організації цього заходу й матеріальній підтримці – усі учасники змагання отримали солодощі. А також висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Згадане змагання було завершальним – протягом місяця перед ним відбулася низка змагань з інших видів спорту: міні-футболу, пауерліфтингу.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України