Чернігівська територіальна організація

DSCN386227 грудня відбулася підсумкова прес-конференція Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» за результатами виборів 25 грудня.

Її провела Ірина Медвідь, заступник Керівника Секретаріату обласної територіальної організації партії. У прес-конференції також прийняв участь Андрій Богдан, який переміг на виборах у Городні, член Ради Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Ірина Михайлівна повідомила, що за попередніми  результатами підрахунку голосів новообраними головами об’єднаних територіальних громад, обраними від Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»:

– у Городнянськоїоб’єднаній територіальній громаді став Богдан Андрій Іванович, член Ради Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»,

– у Височанськоїоб’єднаній територіальній громаді – Норикова Любов Василівна, член ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «Солідарність».

 

Вона підкреслила, що і Андрій Іванович, і Любов Василівна перебуваючи відповідно на посадах Городнянського міського голови та Височанського сільського голови власною роботою, а не пустопорожніми обіцянками отримали підтримку виборців. Андрій Іванович переміг з результатом 45,5 %, Любов Василівна отримала 43,7% підтримки виборців.

Окремо підкреслюємо, що Чернігівська територіальна організація партії «Блок Петра

 

Також на прес-конференції було акцентовано увагу на те, що БПП «Солідарність» – практично єдина з провідних політичних сил на Чернігівщині, яка  не займалася таким ганебним явищем, як підкуп виборців. І аналіз профільних громадських організацій та і різноманітні заяви суб’єктів виборчих перегонів підтверджують цей факт.

 

Взагалі кандидати від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» перемогли у більшості регіонів України. За попереднім підрахунком голосів перемогу отримують 28 кандидатів на посади міських, селищних та сільських голів.

 

Загалом від початку реформи децентралізації з 2015 року в Україні відбулося 10 виборчих кампаній в об’єднаних територіальних громадах. Саме партія «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «Солідарність» має стабільну підтримку на всіх виборах. Загалом на виборах було обрано 667 голів об’єднаних територіальних громад. Голови, обрані від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «Солідарність», очолили 310 громад, або 46,5 відсотків. Тенденція перемоги кандидатів від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «Солідарність» зберігається у всіх регіонах України.

 

Як свідчать результати виборів 24 грудня, Партія нарощує свої показники – за результатами голосування 24 грудня вона отримала 55 відсотків посад голів об’єднаних територіальних громад.

 

Городнянський міський голова Андрій Іванович Богдан насамперед подякував виборцям, які його підтримали.

Він підкреслив, що багато хто ще не розуміє суті реформи децентралізації, яка реалізується у країні, і попереду ще багато роботи, що показати, що реформа успішна, правільна і буде працювати на розвиток громад.

 

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України