Чернігівська територіальна організація

25659657_327516587655539_1337098417945376215_n26 грудня в експертному клубі “ Чиста Політика” Народний депутат Олександр Черненко розповів про свою роботу в стінах Парламенту за останній рік та поділився з присутніми очікування стосовно “Виборчого кодексу”, автором якого він являється.

“Так, в першому читанні був проголосований виборчий кодекс і ми готуємо його до другого читання. Вже зараз надійшло більше 4000 правок до кодексу і при інтенсивному розгляді робочій групі знадобиться, щонайменше 2-3 місяці. Моя головна задача до другого читаня видати якісний документ” – зазначив Олександр Черненко.

Серед іншого Народний депутат поділився з присутніми деякими аспектами роботи депутатських комітетів, санкцій, що накладаються на “прогульників” та причинами реєстрації депутатами популіських законопроектів, які навіть не вносяться на розгляд до сесійної зали.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України