Чернігівська територіальна організація

1227 грудня у Чернігові  Голова Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», голова обласної ради Ігор Вдовенко разом з першим заступником голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеславом Дідківським передали бригадам Управління Укртрансбезпеки у Чернігівській області три мобільні лабораторії з габаритно-ваговим контролем.

Автомобілі облаштовані ваговими комплексами, спеціальними пристроями та сучасним обладнанням і забезпечуватимуть контроль габаритів та ваги фур на території області.

Також за допомогою мобільних станцій можна контролювати чи відповідає нормам час проведений водієм у дорозі. Все це дозволить забезпечити дотримання вимог законодавства України, безпеку автомобільних перевезень та сприятиме зменшенню навантаження на автошляхи і запобігатиме руйнуванню інфраструктури перевантаженими автомобілями.

Під час урочистого заходу, який відбувся біля будівлі обласної ради, Ігор Вдовенко назвав передачу пересувних комплексів з габаритно-вагового контролю дієвим кроком у питаннях відновлення доріг та результатом плідної співпраці Європейського Союзу і нашої держави. За словами голови обласної ради, Чернігівщина друга область в Україні за площею і, відповідно, має розвинуту автомобільну мережу, тому ці комплекси дадуть можливість запобігти перевантаженню доріг, адже важливо як будувати дороги, так і зберігати в належному стані існуючу інфраструктуру автошляхів.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України