Чернігівська територіальна організація

Буфер обмена01Бахмацька районна в Чернігівській області організація ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» висловлює свою позицію стосовно політичної ситуації в районі та звинувачень на адресу голови районної ради, депутата від нашої партії Віктора Міщука.

Вважаємо неприпустимим несправедливе висвітлення на Інтернет-ресурсах народним депутатом Валерієм Давиденком, депутатом обласної ради, головою Чернігівської обласної організації політичної партії «Наш край» Ольгою Чередник та інтернет-виданням Чеline подій, які відбулися під час проведення засідань сесії районної ради і на яких вищезазначені особи не були присутніми.

Валерій Давиденко та Ольга Чередник звинувачують голову районної ради Віктора Міщука у тому, що це він провокує конфлікти, і 22 грудня так звані «вільні профспілки Чернігівщини» не намагались зірвати засідання сесії районної ради, а захищали соціально-вразливих бахмачан. Ці наклепи є безпідставними. Про це можуть засвідчити не лише присутні на сесії, а й протокол і відеофіксація. Після того як «мирну акцію» гастролерів неможливо було припинити, на вимогу депутатів головуючий ставив на голосування питання щодо проведення закритого засідання сесії і сам голосував «за».

Нарешті ми прочитали в статті пана Давиденка про факти корупційних зловживань Віктора Міщука на мільйони гривень, про які, звісно без доказів, протягом року постійно друкується у боягузливих листівках, що таємно розповсюджуються районом, і автора яких так давно шукають правоохоронні органи. Ганебним розкиданням листівок спочатку займались працівники виборчого штабу «Нашого краю» (як прозвучало на сесії це і нинішній депутат районної ради Таїса Марченко), потім працівники ТОВ СП «Агродім», і нарешті найняті заробітчани із залученням ГО «Всеукраїнський комітет «Наступ» (зареєстрований у м.Київ).

Зазначимо і про 5000 брехливих підписів, зібраних проти голови районної ради. Так, люди ставили підписи. Але ж привезені з Чернігова студенти, які заробляли собі влітку кошти на міському ринку, не повідомляли довірливим громадянам, що вони збирають підписи проти конкретної особи, а вводили в оману красивими лозунгами: «Стоп корупцію в державі! Не будьте байдужими, підтримайте нас своїм підписом!». Ось такі підписи і передали в Генеральну прокуратуру депутати від «Нашого краю» Таїса Марченко та Віталій Герасько, бо до превеликого жалю Валерія Давиденка, ні районні, ні обласні правоохоронні органи не знайшли порушень у діяльності райдержадміністрації за часів керування нею Віктора Міщука. А народний депутат ніяк не може змиритися з тим, що районну раду очолив не його «карманний» депутат від «Нашого краю».

Дивно, що і народний депутат, і депутат обласної ради захищають людей, які заважали роботі депутатів районної ради та ставили до депутатів вимоги, що не належать до компетенції районної ради. Звільнення начальника відділу освіти райдержадміністрації здійснюється головою райдержадміністрації, яка б давно зробила це за вказівкою «господаря», якби на це були підстави. КП «Комунальник» – це взагалі підприємство Бахмацької міської ради.

За даними інтернет-ресурсів було виявлено неодноразову співпрацю «гастролерів» з політичною партією «Наш край», під прапорами якої вони були сфотографовані. Після того, як цією політичною силою на кожних виборах кошти витрачались на підкуп виборців та на проплату за роботу своїх сотників і десятників, які роздавали їх за кожен голос, вже не дивно, що їх спрямовано на фінансування «тітушок» з Київської, Запорізької та Чернігівської областей. Краще б ці кошти дійсно витрачались на захист інтересів учасників АТО, про інтереси яких так голосно «дбали» на сесії.

Вражає статистика поїздок Валерія Давиденка до Росії, дані про які оприлюднила прикордонна служба. Мабуть, недарма колишній Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка звільнив його з посади, публічно назвавши «гаманцем Арбузова».

Районна організація ПАРТІЇ БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» підтримує депутатів районної ради, посадових осіб місцевого самоврядування, небайдужу громадськість, яким набридло втручання «чужинців» у діяльність району.

Відклавши всі справи ці люди прийшли на сесію для конструктивної співпраці і прийняття бюджету району та низки необхідних програм, щоб у наступному році бахмачани могли вчасно отримати заробітну плату, лікуватись та навчатись так, як їм належить. Це копітка робота, це не піар про заслуги у так званому «пробиванні» державних коштів для виборців свого округу, які є податками цих же виборців і розподіляються органами влади вищого рівня по всій Україні незалежно від прізвища депутата.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України