Чернігівська територіальна організація

Срібне 05.01.18року. подарунки доРіздваНапередодні різдвяних свят члени та активісти партії БПП «Солідарність»  з головою районної державної адміністрації Бондаренко Н.Г. та завідувачем сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Тимошенко Г.М. відвідали багатодітні сім’ї, в яких виховується четверо і більше дітей та діти з обмеженими фізичними можливостями в селах Сокиринці і Калюжинці.

Вони привітали всіх з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров’я, благополуччя, миру та вручили подарунки.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України