Чернігівська територіальна організація

IMG_9252_500x375Завдяки діючій у Прилуцькому районі Програмі щодо фінансового забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами Прилуцької районної ради на їх рахунку багато добрих справ.

Саме за ініціативи депутатів на чолі з головою Прилуцької районної ради, головою Прилуцької районної в Чернігівській області організації Партії «БПП «Солідарність» Василем Маликом мали змогу покращити свою матеріальну базу медичні, освітні заклади району тощо.

Так, нещодавно перебуваючи на території Смоської сільської ради, депутат Прилуцької районної ради, член фракції Партії «БПП «Солідарність» Лідія Опанасенко почула багато вдячних відгуків за добросовісне виконання наказів виборців, за увагу і турботу про сільських жителів. Часто при зустрічах з Лідією Іванівною територіальна громада висловлювала занепокоєння про відсутність холодильника на Смоському фармацевтичному пункті, у вкрай незадовільному стані була і медична «кушетка», на якій проводиться огляд хворих, не було належної медичної білизни…

На все це, згідно діючої районної Програми, і спрямувала депутатські кошти депутат райради Лідія Опанасенко. Нещодавно вона в присутності Смоського сільського голови Олександра Миколаєнка, працівників сільської ради та представників громадськості вручила і новий сучасний холодильник з морозильною камерою, і добротну медичну «кушетку», і чудову постільну білизну.

Також трохи раніше депутат від «БПП «Солідарність» Лідія Опанасенко разом з головою райради, головою Прилуцької районної організації політсили Василем Маликом передала двом смошанським жінкам два велосипеди, закуплені на депутатські кошти, для виконання ними своїх службових обов’язків. А третій двоколісний транспорт, украй необхідний ветеринарному лікареві Ларисі Влахно, яка надає послуги ветеринарної медицини у п’яти населених пунктах, з ініціативи Лідії Опанасенко було закуплено за спонсорські кошти товариством «Агрікор Холдинг» і вручено 17 січня у Смоші заступником директора з соціальних питань цього підприємства Олександром Юзефовичем Пішевським.

Решту депутатських коштів – 13 тисяч гривень – депутат районної ради, член фракції Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Лідія Опанасенко спрямувала на придбання автомобіля Центру первинної медико-санітарної допомоги Прилуцького району, що так необхідний для сільської медицини.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України