Чернігівська територіальна організація

27544601_540711969627115_1998543109917337830_nПротягом 1-2 лютого в Любецькій громаді відбулося громадське обговорення реалізації проекту будування на березі Дніпра автономної станції, яка живитиметься за рахунок сонячних панелей вдень та за допомогою акумуляторів у нічний час.

Проект реалізується в рамках розробки стратегії розвитку Любецької ОТГ та за ініціативи селищного голови Пінчука С.І., члена ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Відбулося перше засідання робочої групи. Прийшли депутати селищної ради, підприємці, громадські активісти, працівники виконкому та й гурт від Центру розвитку місцевого самоврядування виявився чималим.
В результаті працювали на дві години довше запланованого, а питання не вичерпалися. Вочевидь, до таких громад, як Любеч, дещо особлива увага. А їх роль та доля для нашої країни знакова.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України