Чернігівська територіальна організація

4f3bde95bfa4fcf9f742c2213c7446a7_XL8 лютого, у с. Гончарівське урочисто зустрічали особовий склад окремої танкової бригади, який повернувся з району виконання бойових завдань у зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Разом із громадою, побратимами, рідними та близькими привітати військовослужбовців, які прибули до місця постійної дислокації на Придесенні, завітав і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Розпочалися урочистості біля Алеї Слави. Присутні на заході згадали тих, хто положив і душу, і тіло за нашу свободу, та пожертвував для захисту Батьківщини найдорожчим – своїм життям. Варто відзначити, що за час проведення АТО на сході нашої держави військова частина А1815 втратила 38 своїх воїнів-танкістів, а Чернігівщина загалом – 162 своїх синів. Учасники пам’ятного мітингу вшанували пам’ять усіх полеглих за свободу і незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу слави.

Далі урочисті заходи продовжились на стройовому плацу військової частини, де відбулася церемонія вручення нагород особовому складу окремої танкової бригади.

Голова Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», голова обласної ради Ігор Вдовенко, вітаючи мужніх воїнів-танкістів із поверненням на древню і героїчну Чернігівщину, зазначив:
–  Сьогодні українські танкові війська, загартовані у запеклих боях із агресором, є важливою складовою бойового потенціалу відроджених Збройних Сил України.

За його словами, саме на танкові військові підрозділи покладено важливі завдання щодо забезпечення держбезпеки та оборони держави, протидії загостренню ситуації на сході України.

Зберігаючи і примножуючи традиції старших поколінь, нинішні воїни-танкісти в ході антитерористичної операції з честю виконують свій військовий обов’язок, демонструють вірність присязі, безстрашність, високий професіоналізм і бойову майстерність. Міцно тримаючи оборону на східних рубежах України, танкові війська разом із іншими підрозділами Збройних Сил України стримують просування ворожих військ у глиб нашої території, захищають безпеку рідного краю, та життя мільйонів мирних українців.

Ігор Вдовенко висловив щиру подяку воїнам-танкістам за відвагу, героїзм та самопожертву, які вони демонструють під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

За виконання бойового завдання на сході України танкісти Чернігівщині відзначені державними нагородами та відзнаками місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Капелан військової частини А1815 отець Сергій благословив воїнів-захисників на успішну службу.

Завершився захід урочистим маршем особового складу військової частини А1815, а також оглядом бойової техніки.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України