Чернігівська територіальна організація

28033081_780212865510671_405128026_o13 лютого керівництво Секретаріату Чернігівської територіальної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» провело робочу нараду з консультантами з суспільно-політичних питань районних та міських організацій Партії.

Присутні обговорили особливості ведення реєстру членів партії місцевими організаціями, функціонування громадських приймалень та вчасної фіксації звернень громадян.

Разом з цим було проаналізовано хід виконання партійних проектів «Толока», «Антикорупція», «АТО», «Місцеве самоврядування», «Громадська приймальня» та умови їх реалізації в різник куточках Чернігівської області.

Окрім цього, представник юридичного відділу територіальної організації Партії довів до відома присутніх статистику по утворенню первинних партійних осередків у Чернігівській області, яка склалася на сьогодні, звернувши особливу увагу на якісну підготовку документів.

Не оминули увагою і питання медійного забезпечення організації. Головний акцент робився на створення сторінок районних осередків в мережі Фейсбук, як місцевих комунікаційних майданчиків.

За підсумками останніх місяців роботи спеціалістами територіальної організації було сформовано рейтингові оцінки для кожного з місцевих підрозділів. Серед лідерів  – Коропська, Срібнянська та Ічнянська районні організації Партії.

Під час наради присутні обговорили нагальні завдання, які стоять перед організацією та сформували перспективи майбутньої діяльності.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України