Чернігівська територіальна організація

28795395_1431535650291457_4228186949753503744_o9 березня Чернігівщина разом із усією Україною та світовою спільнотою відзначає 204-ту річницю від Дня народження великого сина українського народу, геніального поета і художника, мислителя, світоча української нації Тараса Григоровича Шевченка.

Віддав данину шани і поваги Великому Кобзарю біля його пам’ятника на стародавньому Дитинці разом із громадою Чернігова і Голова Чернігівської територіальної організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», голова обласної ради Ігор Вдовенко.

 

Учасники пам’ятного заходу згадали творчість та життя видатного українського поета і митця, які є маркером української ідентичності, найяскравішим виразником любові та відданості Батьківщині, символом одвічних прагнень нашого народу до волі, незалежності та щасливого життя. У виконанні актриси обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка, заслуженої артистки України Наталії Максименко та актора обласного Молодіжного театру,заслуженого артисту України Олексія Биша прозвучали вірші Великого Кобзаря.

Уже другий рік поспіль до дня народження Тараса Шевченка проходить міжнародний флешмоб «GlobalShevchenko». Мета якого – вшанування пам’ять Великого Кобзаря та показ пам’ятників, встановлених по всьому світу та Україні на його честь, як свідчення визнання генія Шевченка, шани і любові українського народу до його творчості.

Тож усі присутні приєдналися до патріотичної акції та прочитали вірш «Чи ми ще зійдемося знову» (з циклу «В казематі»). Після цього представники влади і громади поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України