Чернігівська територіальна організація

30581478_806965832835374_2973331285503639552_oАктивісти Чернігівської міської організації Партії в переддень свята привітали людей з обмеженими фізичними можливостями з Великоднем. Партійці пригостили їх пасками та побажали міцного здоров’я, сил і наснаги.

Для святкового привітання партійцями було підготовлено кілька десятків великодніх пасок, які були доставлені до людей за сприяння  ГО «Шанс», місцевої громадської організації, яка допомагає людям з інвалідністю адаптуватися в повсякденному житті.

«Ми надзвичайно вдячні за увагу до таких людей та привітання. Часто люди з обмеженими фізичними можливостями залишаються поза увагою соціуму. Дуже приємно, що подібні ініціативи реалізуються в нашому місті», – впевнена Світлана Федорова, голова ГО «Шанс».

Дана громадська організація функціонує в місті Чернігів з 2000 року та опікується близько 3 000 людей. «Наше завдання сьогодні – звернути увагу громадськості на потреби таких людей, сприяти розвитку та належному функціонуванню подібних організацій. Ми маємо розуміти всіляко підтримувати представників цієї соціальної категорії», – переконана Світлана Пушкова, голова фракції БПП «Солідарність» Новозаводської районної у місті Чернігові ради.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України