Чернігівська територіальна організація

693a7e2161da9963acca84b9c33d7263_XLПартійці Чернігівської територіальної організації Партії провели масштабні акції по всій області з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня, Голова Чернігівської територіальної організації Ігор Вдовенко відвідав Прилуцький обласний будинок дитини «Надія».
Звертаючись до присутніх на урочистому заході «Хай сонце миру і дружби нам світить», Ігор Вдовенко привітав трудовий колектив і свою колегу, депутата обласної ради минулого скликання, Заслуженого лікаря України Надію Ющенко та разом і всіх підопічних їм малят з Міжнародним Днем захисту дітей!

Працівники Ріпкинської районної організації Партії запросили до громадської приймальні дітей з місцевих шкільних та дошкільних закладів. Дітлахи намалювали на асфальті перед будівлею приймальні власні мрії та побажання кольоровою крейдою. Після цього працівники запросили дітей до приміщення приймальні та пригостили їх чаєм з цукерками.

З особистої ініціативи голови Бахмацької районної ради, депутата від Партії «БПП «Солідарність» Віктора Міщука у Бахмацькому міському палаці культури та відпочинку відбулося дитяче свято «Подорож у світ професій». Дітлахи змогли більше дізнатися про професії, які нині представлені на ринку праці та відвідали «станції професій». Фахівці різних напрямків пропонували маленьким відвідувачам гасити пожежі, опанувати ази боксу, побувати у військовому наметі, ознайомитися з військовою зброєю та особливостями функціонування поліцейського автомобіля тощо.

За ініціативи голови Носівської районної організації Партії Романа Ляшенко та консультанта із суспільно-політичних питань Наталії Щербакової було нагороджено учасників танцювального колективу молодшої групи Носівської школи № 1 подарунками та кольоровими кульками. Додатково організовано заняття по виготовленню виробів з паперу в техніці орігамі.

До свята долучилися також активісти Чернігівської міської організації Партії, подарувавши дітям Чернігівської школи № 13 фліпчарт для проведення інтерактивних занять. Набір футбольних м’ячів отримали діти з місцевої громадської організації «Шанс», яка опікується людьми із вадами розвитку.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України