Чернігівська територіальна організація

32935649_2031975663736179_1514023727581364224_oЛариса Шовковата Олександр Шевчик, очільники Тупичівської та Холминської ОТГ, висунуті на посади Партією БПП «Солідарність», взяли участь у семінарі для голів об’єднаних територіальних громад «Основи місцевого розвитку в ОТГ».

«Це був надзвичайно приємний та корисний досвід», – ділиться враженнями Лариса Шовкова. – «Особисто мене вразив професіоналізм лекторів. Спілкування між учасниками та модераторами заходу велося на рівних, кожен міг висловити свою думку. Колеги були відкриті до комунікації, ми обмінялися думками та ідеями. Вважаю, що порівняно невелика кількість учасників посприяла створенню дружної та затишної атмосфери».

До розгляду учасникам були представлені питання стратегічного планування, особливостей функціонування новостворених ОТГ, формування колективу в громаді, аспекти законодавчого регулювання діяльності ОТГ та законопроекти, які його вдосконалюють.

За словами учасників з Чернігівщини, найбільш актуальними для них стали теми, що стосувалися пошуку ресурсів для розвитку громади, узгодження інтересів громади, бізнесу та влади, головних аспектів формування місцевих бюджетів та залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Близько 50 голів отримали можливість ознайомитися з кращими практиками місцевого розвитку в досвідчених ОТГ та почерпнути інноваційні ідеї з досвіду своїх колег. Так, Лариса Шовкова разом із командою вже розробляє плани по створенню пожежного депо та центрів безпеки у громаді.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України