Чернігівська територіальна організація

34560522_616228688736700_6164070950787612672_oУ перший день літа на Чернігівщині офіційно стартував обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, запровадження якого було одноголосно підтримано депутатським корпусом на 12 сесії обласної ради.

Тож у рамах проведення заходів до Дня журналіста 6 червня в стінах представницького органу Сіверщини відбувся брифінг за участю широкого кола медійників, присвячений проведенню конкурсу на теренах Чернігівщини.

Ключовим спікером у діалозі з журналістським загалом Придесення виступив Голова Чернігівської територіальної організації партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Ігор Вдовенко.

Розпочинаючи захід, Ігор Вдовенко відзначив, що Чернігівщина впевнено крокує шляхом децентралізації, який є незворотнім, і вже має суттєві досягнення і здобутки на шляху створення спроможних та самодостатніх громад. Водночас, за словами керівника, успішно просувати реформи неможливо без належного інформування про них широкого кола громадськості.

На його думку, запровадження Премії з відзначення переможців обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади стане гарним стимулом і заохоченням для представників меіда спільноти звернути увагу на більш широке висвітлення різних аспектів перебігу децентралізації на теренах області.

Далі Ігор Вдовенко детально зупинився на організаційних моментах проведення творчого конкурсу, окремо зупинившись на основних завданнях, тематичних пріоритетах, номінаціях, умовах участі та вимогах до творчих робіт. Детальну інформацію щодо ключових аспектів проведення обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади можна знайти за посиланням.

Висловив голова обласної ради і свої думки з приводу сучасного стану журналістики як у масштабах країни, так і на регіональному рівні.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України