Чернігівська територіальна організація

IMG_2357Голова Прилуцької районної організації Партії Василь Малик, на виконання президентського курсу об’єднання громад, організував та провів зустріч із головами сільських рад Прилуччини, які досі не створили власну громаду.

Чернігівська обласна рада внесла зміни до перспективного плану формування територій громад у Чернігівській області два місяці тому. Зокрема, у документі йшлося про створення Дідовецької ОТГ у складі 30 сільських та 1 селищної рад. Проте досі очільники сільських рад району не почали працювати у напрямку створення нової громади.

Зустріч була організована для того, аби каталізувати цей процес та донести до жителів Прилуччини перспективи об’єднання громад.

«16 об’єднаних територіальних громад, які 2017 року вже отримали  міжбюджетні трансферти напряму з державного бюджету, збільшили власні доходи втричі. Об’єднані громади вперше одержали можливість власним коштомбудувати, школи, садочки, ремонтувати дороги,закуповувати нові шкільніавтобуси для підвезення дітей до місць навчання у школах. Державні коштина розвиток громад дозволили профінансувати 2017 року на Чернігівщині825 інфраструктурних проектів. Такого не було ні в радянські часи, ні в роки незалежності», ¬– зазначив Василь Малик.

У голів місцевих рад виникало чимало запитань під час зустрічі, однак вони отримали від голови місцевої організації Партії конкретні відповіді. Сільські голови взяли час на роздуми та на обговорення перспектив об’єднання з жителями сіл.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України