Чернігівська територіальна організація

IMG_20180629_163234Активісти Чернігівського відокремленого підрозділу ГО «Солідарна молодь» та Чернігівської міської організації Партії взяли участь у другому семінарі всеукраїнського освітнього проекту «Young reformers LAB», що організований за підтримки Фонду Конрада Аденауера та Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Під час дводенного інтенсивну учасники змогли оглянути реформи, які наразі реалізуються в країні, порівняти їх з перспективи Німеччини, ознайомитися із історією та структурою сучасних відносин України та ЄС, а також дізнатися про освітні програми та можливості стажування для молоді. Окрім того, молодим активістам випала нагода підвищити власні навички комунікабельності.

Спікерами заходу виступили Александер Берш, представник Фонду Конрада Аденауера в Україні, Ярослав Максимчук, політичний експерт Партії, а також представники ГО «Солідарна молодь» – Оксана Гома, Дінара Габібуллаєва та Олександр Новак.

За результатами конкурсного відбору в проекті взяли участь 30 молодих активістів – представники Чернігівської, Черкаської, Київської, Вінницької та Хмельницької областей.

Young reformers LAB – освітній проект, який спрямовується на залучення активної молоді в політичні процеси країни, ближче знайомство з ЄС, а також вивчення реформ, які Україна здійснює на шляху євроінтеграції.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України