Чернігівська територіальна організація

2018_07_05_gonch_int_1-e1530821480750До Гончарівської об’єднаної територіальної громади, що на Чернігівщині, згідно з основними пунктами реформ децентралізації, планують приєднатися жителі сусідньої Слабинської сільської ради.

За словами очільника громади Віталія Рудника, висунутого на посаду за підтримки Партії БПП «Солідарність», спочатку дана сільрада хотіла приєднатися до міста обласного значення Чернігова. Однак, згодом, зваживши всі позитивні та негативні сторони, керівництво села провело слухання, на  яких було прийнято рішення про приєднання до Гончарівської ОТГ. Наразі готуються документи для подання на погодження до Чернігівської ОДА.

Слід зазначити, що Гончарівська ОТГ має власні особливості – її центром є військове містечко. За словами голови громади, основним джерелом надходжень до бюджету є прибутковий податок на землю. «Жалкую, що ми не у п’ятірці перших громад, які утворилися в області. Вони отримують більші додаткові надходження, субвенції, які можна було витратити на інфраструктуру», – зізнався Віталій Рудник.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України