Чернігівська територіальна організація

IMG_3026Партійці Ніжинської міської організації Партії взяли участь в тренінгу «Як підготувати успішну заявку до Державного фонду регіонального розвитку», який був організований в рамках Програми з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу. Навчання проводили тренери проекту FORBIZ.

До участі в тренінгу долучився міський голова Ніжина Анатолій Лінник та керівники відповідних структурних підрозділів Ніжинської міської ради, які освоюють не тільки теоретичні знання, але й набувають важливих практичних навичок щодо написання заявок.

В ході навчання учасники ознайомляться з основними етапами заповнення заявок.

Анатолій Лінник зауважив, що міська рада підтримує Програму з розробки та реалізації місцевих стратегічних документів спрямованих на розвиток малого та середнього підприємництва FORBIZ(EU4Business) і всіляко буде сприяти у її реалізації. На чергову сесію міської ради буде винесено проект рішення Ніжинської міської ради «Про затвердження оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва в Стратегії розвитку міста Ніжина».

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України