Чернігівська територіальна організація

01Голова Чернігівської територіальної організації Партії БПП «Солідарність» Ігор Вдовенко зустрівся з представниками Спілки молодих службовців землі Північний Рейн-Вестфалія Федеративної Республіки Німеччина.

Ігор Вдовенко презентував іноземцям діяльність Чернігівської обласної ради та розповів про соціально-економічний потенціал Чернігівщини в умовах децентралізації.

За словами керівника, значний вплив на соціально-економічний розвиток регіону має безпосереднє сусідство Російської Федерації, з якою Придесення має 224 км спільного держкордону. Про те, що Чернігівщина суттєво відчуває наслідки подій на сході України яскраво свідчить той факт, що на сьогодні у боротьбі за незалежність полягло 167 захисників із Чернігівщини. Крім того значна кількість бійців, які перебували у зоні проведення ООС, членів їх родин та рідних загиблих героїв, внутрішньо переміщених осіб, які  проживають в області, сьогодні гостро потребують психологічної та медичної реабілітації, матеріальної підтримки.

Керівник делегації СебастіанШаллау щиро подякував керівництву обласної ради за запрошення відвідати Чернігівщину, особливо відзначив теплий прийом та гостинність, з якими зустріли делегатів. Він також наголосив на важливості візиту для членів Спілки молодих службовців землі Північний Рейн-Вестфалія, адже завдяки цьому вони на власні очі можуть побачити як і чим живе прикордонна Чернігівщина в умовах військових дій на сході України, а також познайомитись ближче з її культурою, діяльністю молодіжних організацій та закладів соціальної сфери.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України