Чернігівська територіальна організація

43146459_1895362437217557_5412466306941190144_nДепутат Деснянської районної в місті Чернігові ради  від БПП «Солідарність» Ігор Полуян взяв участь у міжнародному круглому столі на тему «Депутатський імунітет та індемнітет. Зміни до Конституції», який відбувся у Верховній Раді України.

Під час круглого столу представники влади обговорили особливості законопроектів №6773 про внесення змін до Конституції України в частині скасування депутатської недоторканності та №7203 про обмеження депутатської недоторканності з 1 січня 2020 року. Обидва законопроекти, за висновком Конституційного суду відповідають Конституції України.

«Існування імунітету депутатів обумовлено необхідністю захисту парламентарів від безпідставного тиску з боку правоохоронних органів, прокуратури та інших суб’єктів, які можуть через вищеописані органи намагатися перешкоджати виконанню парламентаріями своїх повноважень. Фактично цей інститут забезпечує баланс поділу гілок влади, та стримує можливі зазіхання виконавчої влади на законодавчу, і є елементом системи стримувань і противаг. Саме тому, будь-які зміни статті 80 Конституції України мають бути проаналізовані через призму мети існування цього інституту», – зазначив Ігор Полуян.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України