Чернігівська територіальна організація

indexПоблизу Ічні в районі сіл Дружба та Августовка вибухнули склади з боєприпасами. Сталося це 10 жовтня о 3.30. З 04:22 закрито повітряний простір в радіусі 20 км. Рух залізничного та автомобільного транспорту призупинено.

Голова територіальної організації Партії Ігор Вдовенко відразу відреагував на надзвичайну подію. За його ініціативою депутати фракції БПП в Чернігівській обласній раді прийняли рішення перерахувати кошти, які виділяються на депутатську діяльність, на допомогу постраждалим від вибуху в Ічні.

Після цього він вирушив до зони надзвичайної ситуації.
Наразі голова територіальної організації Партії та голова фракції БПП «Солідарність» в Чернігівській обласній раді перебувають безпосередньо на місці роботи штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, який розгорнуто в селищі Парафіївка Ічнянського району. Звідти вони координують дії всіх обласних та місцевих служб.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України