Чернігівська територіальна організація

43422157_188176265430287_2516977841933910016_nВ офісі Чернігівської територіальної організації Партії був розгорнутий координаційний центр по допомозі населенню, яке вимушено було залишити свої домівки внаслідок надзвичайної ситуації в Ічні.

Робочий день в обласному офісі Партії БПП «Солідарність» було розпочато з позапланової наради. Головне питання – організація допомоги постраждалим від масштабної за своїми наслідками надзвичайної події – пожежі та потужних вибухів на технічній території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу селища Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області.

Голова Чернігівського Секретаріату Партії Олег Шпак акцентував увагу на тому, що допомога повинна бути адресною та оперативною. Він повідомив про рішення фракції БПП у Чернігівській обласні раді  рішення перерахувати кошти, які виділяються на депутатську діяльність, на допомогу постраждалим від вибуху в Ічні. Також було вирішенорозгорнути місцеві координаційні центри по збору інформації та наданню допомоги постраждалим на базі громадських приймалень Партії в Ічнянському, Бахмацькому, Прилуцькому, Борзнянському, Ніжинському районах та містах Прилуки й Ніжин.

«Поставлено завдання отримати конкретну інформацію: кому і яка допомога потрібна та взяти під контроль її надходження.Головне, – підкреслив Олег Шпак, –не демагогія навколо допомоги, а щоб кожна людина отримала те, що їй потрібно».

Окрім того, партійці міста Чернігова прийняли рішення збирати теплі дитячі речі на базі Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2, так як за попередньою інформацією, багато хто з евакуйованих осіб насамперед просять допомоги для дітей. Окрім того, постраждалим потрібні будівельні матеріали. Також було розіслано листи в усі первинні партійні організації Партії області про активну участь місцевих осередків у зборі допомоги та коштів, яка організується на базі пунктів збору.

На сьогодні, всього розгорнуто три пункти збору гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району.

Теплі речі для дорослих та дітей, предмети гігієни, продукти харчування тривалого зберігання можна приносити за адресами:
– Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА(вул. Гетьмана Полуботка, 70, контактний телефон: (0462) 678-274 )
– Ніжинська райдержадміністрація
(вул. Батюка, 5-а; контактний телефон: (04631) 5-46-68 )
– Прилуцька міська рада
(вул.Незалежності, 82, контактний телефон: (04637) 3-20-59 ).

В свою чергу, голова Чернігівської територіальної організації Партії Ігор Вдовенко звернувся до усіх колег-депутатів, керівників комунальних підприємств і установ обласної ради та усіх небайдужих громадян не стояти осторонь біди, яка сталася із жителями нашої області. «Сьогодні наші земляки, які змушені були раптово залишити свої домівки, потребують відповідного забезпечення: продуктів харчування, води, теплих речей, засобів гігієни», – зазначив він.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України