Чернігівська територіальна організація

43528158_289365301679473_6754209567611027456_nАктивісти районних та міських організацій Партії в Чернігівській області активно надали допомогу постраждалим внаслідок вибухів на складах боєприпасів в Ічнянському районі.

Так, в.о. голови Дмитрівської селищної ради Бахмацького району Людмила Кудрявцева організувала розміщення та харчування більше 50 жителів м. Ічні у селищній раді, школі, дитячому садочку та лікарні. Мешканці селища Дмитрівка допомогли потерпілим продуктами харчування та теплими речами.

Активну участь у допомозі постраждалим людям, забезпеченні їх необхідними речами взяв голова Прилуцької районної організації Партії Василь Малик. Він взяв участь у засіданні штабу з надзвичайних ситуацій при Прилуцькій міській раді та у спільному засіданні Прилуцької районної евакуаційної комісії та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. за особистого керівництва Василя Малика було забезпечено шкільні автобуси, котрі направлялися у 16-тикілометрову зону для вивезення людей, пальним. Голова Прилуцької районної організації Партії координував направлення постраждалих до евакуаційних пунктів району, особисто відвідав кожен із них, займався забезпеченням вищезгаданих приміщень ліжками, карематами тощо, а також евакпунктів Прилуцького району, дитсадків і шкіл Прилук, де селили людей вивезених з Ічні, Прилуцької дитячої лікарні, куди привезли дітей, обігрівачами.

Окрім того, партійці з Прилук готували для постраждалих їжу, дехто збирав та приносив теплі речі, медикаменти тощо. Деякі з партійців забрали евакуйованих на ночівлю до власних осель.

Місцеві координаційні центри по збору інформації та наданню допомоги постраждалим були відкриті на базі громадських приймалень у Ічнянському, Бахмацькому, Прилуцькому, Борзнянському, Ніжинському районах та містах Прилуки й Ніжин.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України