Чернігівська територіальна організація

44985061_516899088786616_4402669158634881024_nАктивісти та члени Новгород-Сіверської районної організації Партії взяли участь у тематичних заходах до Дня вигнання нацистських окупантів з України, що проводився місцевою Центральною районною бібліотекою.

Захід приурочений до річниці остаточного вигнання війсь Німеччини та її союзників за межі України, яка відзначається 28 жовтня.

Завідувач краєзнавчого відділу Новгород-Сіверського музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім » Ніна Авдієнко провела короткий екскурс « Шлях до Перемоги» біля виставки «Українська Друга світова». Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-визволителям та пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО.

Активісти Прилуцької районної організації Партії та депутати місцевої ради взяли участь у покладанні квітів до монумента полеглим у роки Другої світової війни, що встановлений у с. Богданівка.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України