Чернігівська територіальна організація

IMG_0132(1)Президент України Петро Порошенко відвідав Чернігова з метою представити нового голову Чернігівської ОДА Олександра Мисника.

У ході візиту очільник держави відвідав 169-й Навчальний центр «Десна», де Петро Порошенко впевнився, що армійці будуть готові до можливого посилення агресії з боку Російської Федерації та зможуть відбити атаки ворога.

«Нам треба забезпечити ефективну підготовку, аби за необхідності ворог зазнав поразки, аби ворог заплатив високу ціну за безвідповідальне рішення посягнути на Україну», – підкреслив Петро Порошенко, додавши, що на сьогодні задоволений побаченим в «Десні».

Додатково, Президент України відвідав Козелець, де поспілкувався з жителями та наголосив на успіхах держави на шляху до відокремлення української церкви від Росії.

Окрім того, глава держави відвідав Кіптівську ОТГ, де ознайомився із роботою Центру надання адміністративних послуг.

Під час представлення Петро Порошенко поставив новому голові ОДА низку задач із розвитку області та продовження започаткованих реформ. «Вперше державний бюджет України буде складати більше одного трильйона гривень. Ми майже втричі збільшили видаткову частину бюджету у порівнянні з 2013 роком», – зазначив Глава держави.

Президент також зазначив, що 52% зведеного державного бюджету складають бюджети місцеві, а це є реальним результатом децентралізації. «І лідери громад відчули на собі преваги децентралізації… зростає бюджет розвитку, зростають можливості голови (громади – ред.). Зростає фінансування програм і скорочується відстань від громади до влади, яка здатна приймати рішення», – зазначив він.

Петро Порошенко також наголосив на важливості розвитку проекту сільської медицини. Він нагадав, що Генеральна прокуратура повернула в бюджет 1,5 млрд доларів, вкрадених у держави колишнім керівництвом. «Серед пріоритетів, на які вони мають бути використані, були – оборона країни, в тому числі і будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників,… і кошти були спрямовані на сільську медицину», – зазначив Президент.

«Ми маємо захисти конституційне право кожного мешканця села на надання якісної медичної допомоги», – підкреслив Петро Порошенко та додав, що проект сільської медицини передбачає і розвиток телемедицини, яка розширить можливості для отримання висококваліфікованої лікарської допомоги у сільській місцевості та найвіддаленіших куточках держави.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України