Чернігівська територіальна організація

2019_02_27 narada_pidpryem_4Заступник голови Чернігівської територіальної організації Партії, голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник поновив роботу ради з питань розвитку підприємництва. Діяльність даної інституції було поновлено на прохання громадськості. Це має сприяти налагодженню конструктивного діалогу між владою та представниками бізнесу.

На першому засіданні ради обговорилися правові та організаційні засади здійснення державного контролю у сфері господарської діяльності.

Олександр Мисник переконаний: «Стратегічним пріоритетом Плану перспективного розвитку Чернігівської області на 2019-2021 рр. є якраз створення умов для розвитку бізнесу. А тому маємо працювати у спільному тандемі задля розвитку економіки регіону. Дякую підприємцям, що долучилися до формування Плану перспективного розвитку. У березні на Раді регіонального розвитку ми його офіційно презентуємо».

Багато уваги під час обговорення було приділено питанню збалансованості та справедливості перевірок. Підприємці нарікали, що тих, хто працює відкрито, інспектують постійно, а «тіньовий» бізнес до поля зору контролюючих структур не потрапляє, тож і численні порушення законодавства там не фіксуються і не караються. Тож координаційній раді було запропоновано розробити дієвий механізм роботи з «тіньовим» сегментом, щоб або вивести його у правове поле, або припинити діяльність, яка призводить до нездорової конкуренції.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України