Чернігівська територіальна організація

2019_05_07_dsns_pozhezhi_&_pesticidi (10)Заступник голови Чернігівської районної організації Партії Олександр Мисник взяв участь у засіданні оперативного штабу ДСНС. У засіданні також взяв участь віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. Він наголосив на необхідності кардинально підсилити роботу щодо пожежної безпеки.

«Спільно з ДСНС ми відкоригували План протидії загрозам та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами. Я звертаю увагу всіх підрозділів ДСНС на місцях, ОМС, а також Мінагрополітики і Мінприроди в областях для спільного об’єднання їх зусиль у попередженні і подоланні пожеж», – наголосив Геннадій Зубко.

Олександр Мисник зазначив, що ключовими завданнями Плану є моніторинг ситуації у природних екосистемах, координація і готовність до оперативного реагування відповідних органів, готовність пожежних підрозділів лісокористувачів, ОТГ, добровільної та відомчої пожежної охорони до реагування, посилення протипожежного захисту складів боєприпасів та інше.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України