Чернігівська територіальна організація

IMG_20190620_113622053Принаймні, зараз він, що буде “будувати силу, яка не дасть звернути з проєвропейського курсу”.

Про це народний депутат заявив під час зустрічі з активом Чернігова у міській Музичній школі #1 імені Вілконського.

Пізніше він уточнив, що координуватиме виборчий штаб “Європейської солідарності” на всеукраїнському рівні.

За словами Сергія Березенка, Раді регіонального розвитку вдалося виконати 90% запланованого. Це і новий іконостас Катерининської церкви, і перейменування університету “Чернігівський колегіум”, що дало можливість відкрити нові спеціальності і отримати нові можливості для міста, і допомога Музичній школі. Центр “Відродження” для особливих діток отримав нові корпуси з готельними номерами для батьків. Тепер дітки мають змогу приїхати з батьками з усієї області і навіть України, отримати паліативну допомогу сучасного рівня. Серед досягнень також медичне обладнання третьої лікарні, променева терапія, лапороскопічні операції для онкохворих, кількість яких щороку збільшується.

До своїх заслуг народний депутат додав роботу над медичною реформою і голосування за відповідні закони у сесійній залі, облаштування Березового гаю у Чернігові і допомогу родинам загиблих військових. Зокрема, серед іншого це виїзд дітей родин військових за кордон.

“Я не маю чернігівської крові, але отримав чернігівську душу”, – сказав Сергій Березенко і додав, що у виборців зараз немає запиту на досвід і на фахові речі у політиці. Проте є запит на “нові обличчя” і цей запит потрібно поважати, давши можливість його реалізувати.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України