Чернігівська територіальна організація

71697050_2464340420319753_1727194924555698176_nУ Києві відбувся Форум з планування та проведення виборчих кампаній політичної партії «Європейська Солідарність», організований за підтримки Національного Демократичного Інституту (НДІ).

НДІ понад 35 років працює в різних куточках світу для зміцнення демократичних інститутів, забезпечення і контролю за вільним волевиявленням громадян, допомагає суспільству інтегруватись до політичних процесів, особливо на пострадянському просторі.

Тісна співпраця «Європейської солідарності» з НДІ – це визнання високої репутації партії та свідчення довіри з боку західних партнерів.

Участь у Форумі взяв Ігор Полуян, депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради, член постійної комісії з питань фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку району.

Учасники заходу говорили про важливість розбудови потужної партійної структури для протистояння головним загрозам демократії сучасності, зокрема популізму, ділилися досвідом виборчих кампаній нового формату.

Також учасники взяли участь у сучасних групових тренінгах для покращення планування та внутрішньопартійної комунікації.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України