Чернігівська територіальна організація

увага-1-572x300Громадська організація «Солідарна Молодь» за підтримки Фонду Конрада Аденауера шукає молодих реформаторів та реформаторок!

До участі буде відібрано 30 осіб з Житомирської, Сумської, Київської, Чернігівської, Вінницької та Черкаської областей.

Young Reformers LAB 2019 – це освітній проект, спрямований на залучення активної молоді в політичний процес реформування держави, виховання нового покоління молодих професіоналів, які зможуть втілювати євроінтеграційні реформи у різних сферах життя в Україні, ознайомлення молоді з основними правилами функціонування ЄС.

Ти зможеш:
отримати достовірні знання про реформи, що відбуваються в Україні, у контексті європейської інтеграції від провідних експертів;
перейняти досвід у провідних політиків та державних чиновників національного та локального рівня;
розвинути навички, необхідні для успішного використання можливостей євроінтеграції;
приєднатися до мережі європейської молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив та проектів у майбутньому.

Формат проекту передбачає проведення одного теоретично-практичного інтенсивного тренінгу з практичним домашнім завданням.

Усі витрати пов’язані з проживанням, харчуванням, навчанням та роздатковими матеріалами для учасників на період проекту здійснюються організаторами. Квиток компенсується лише в один бік (до Житомира); зворотній квиток – внесок учасника і оплачуватись не буде.

Подати заявку: https://bit.ly/2Bi6lzS

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України